Skats uz horizontu

Skats uz horizontu

 Latviski По русский In English

Białystok


Belostoka – pilsēta, kuru apskata liels tūristu skaits. Tajā ir patīkami, atbraucot vienam pašam, apskatīties un pastaigāties pa Belostoku.

Cik zināms, tad Belostoku pirms tam pārvaldīja Prūsija, un pēc tam Krievija, līdz ar to pilsētā ir daudznacionāla. Pastaigājoties pa pilsētu, var iegūt priekšstatu, ka vietējie iedzīvotāji labi saprot krievu valodu. To var saprast, ja viņiem tiek jautāts krieviski. Cik zināms, tad Belostoka atkal tika iekļauta Polijā 1944. gadā.

Ļoti interesanti ir apskatīties Braņickas pili. Pili sāka celt 1728. gadā. Pils ir baroka stilā, tai apkārt ir dārzs, skulptūras, kā arī var redzēt vārtus. Kara laikā bija iznīcināti 70 %, no pils, tagad gan pils praktiski ir restaurēta.

Ļoti labi un interesanti ir apmeklēt Jaunavas Marijas baznīcu, kura sastāv no divām ēkām. Ja apskata baznīcu, tad var secināt, ka tās vecā ēka ir uzcelta XVII gadsimtā, bet pēc tam tā XIX gadsimtā tika pieņemts lēmums to paplašināt ar citām apkārtējām ēkām.

Ja ir pietiekami daudz laika, tad var apskatīt Citrona pili, Napoleona maziņu mājiņu, Marijas Magdalēnas pareizticīgo baznīcu, kā arī citas interesantas ēkas un vietas.

Ļoti bieži cilvēki, ierodoties uz Belostoku, dodas iepirkties uz tirgu. Tajā ir pieejamas pietiekami interesantas preces – gan drēbes, gan apavi ir pietiekami kvalitatīvi, bet to cenas ir mazākas nekā Latvijā.

Ja Belostokā aiziet paēst, tad var atrast dažādas vietas, kur var paēst. Ja aiziet uz restorānu, tad var paēst ļoti garšīgus ēdienus, bet kafija jebkurā vietā gan nav pietiekami laba. Tā vienkārši nav garšīga, diemžēl.

Foto

Komentāri (0)  |  2015-05-04 17:05  |  Skatīts: 3994x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ