Skats uz horizontu

Skats uz horizontu

 Latviski По русский In English

Saulkrasti


Saulkrasti – patīkama pilsēta pie jūras. Dodoties uz Saulkrastiem, nav iespējams nepastaigāties pa mežu un pa jūrmalas krastu. Lai kāds gadalaiks arī nebūtu, lai kāda diena arī nebūtu, bet Saulkrasti ir iespaidīgi. Katru dienu tiem var būt piešķirta cita nokrāsa. Tie var būt spilgti, gaiši un saulaini, tiem var būt purpurkrāsas nokrāsa, tie var būt mākoņaini ar pelēcīgu nokrāsu, bet, ja ir zibens, tad tumšās debesis var izskatīties kā sašķeltas ar tā palīdzību.

Uz Saulkrastiem ir patīkami doties vienkārši tādēļ, lai gūtu emocijas un baudītu dabas ietekmes noskaņojumu un ietekmi.

Iepazīstoties ar Saulkrastu vēsturiskajiem momentiem kā būtiskākos var atzīmēt tos, ka pirmos ierakstus par Saulkrastu teritoriju atrada Indriķa hronikā 12. gs. beigās un 13. gs. sākumā. Tajos laikos Saulkrastu teritorijā dzīvoja līvi.

Laiki gāja, viss mainījās, 19. gadsimtā Saulkrastos veidojas kūrortzona, bet vēl aizvien Saulkrasti saglabā pozitīvu gaisotni, pateicoties kurai var stabilizēt pozitīvās emocionālās izjūtas. Un nav būtiski, ka Saulkrastiem pilsētas nosaukums nemaz tik sen nav piešķirts. Saulkrasti kļuva par pilsētu 1991.gadā, bet pozitīvas emocijas Saulkrastos var iegūt krietni ilgāku laiku. 

Foto

Komentāri (0)  |  2015-01-03 21:38  |  Skatīts: 2005x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ