Skats uz horizontu

Skats uz horizontu

 Latviski По русский In English

Grīziņkalns


Grīziņkalna parks kādreiz bija 1905. gada parks. Šobrīd tur gan ir restaurācijas darbi, bet vienu rudens dienu, ierodoties tur, varēja redzēt, ka Grīziņkalns zelta lapu laikā ir nepārspējami skaits neskatoties uz restaurācijas darbiem.

Par 1905. gada parku to sauca tāpēc, ka 1905. gada revolūcijas laikā tur diezgan bieži norisinājās strādnieku sapulces. Man šis laiks bija pārāk tāls, līdz ar to es vairāk izbaudu pašu parku kā atklāto dārzu pilsētā. Un kāpēc gan ne, ja tur var pastaigāt un relaksēties?

Kādreiz atceros arī Jāņa Grīziņa Vārnu ielas republiku, un tad ir vēlme pastaigāt pa Grīzīņkalna rajonu un paskatīties kā tagad tur izskatās, galu galā Grīzņkalna rajons robežojas ar Brasas, Purvciema Centra apkaimēm. Jā, 2013. gadā Krāsotāju un Lienes ielas stūrī tika atklāts koka ēku restaurācijas centrs "Koka Rīga", kuru arī ir vērts apskatīt, jo tas saistās ar vēsturi. Tā nu es pagaidīšu, kad restaurācijas darbi beigsies, būs pavasaris vai vasara un pastaigāšu pa Grīzņkalna parku un tā apkaimi.

FotoV
ārnu ielas republikas pārstāvji

Komentāri (0)  |  2014-11-26 13:35  |  Skatīts: 3456x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ