Skats uz horizontu

Skats uz horizontu

 Latviski По русский In English

Mīlas dzērieni un dziras


Jau kādu laiku ir pavasaris, bet aiz logiem vēl ir visīstākā ziema. Visi ir noilgojušies pēc saules, zaļas zāles un ziediem. Cilvēkiem pavasaris asociējas ne tikai ar dabas mošanos, bet arī ar jūtu kāpumu un mīlestību. Un tad dodoties uz LU Botānisko dārzu varēja manīt nelielu ievadu uz pavasari, jo varēja iepazīties ar mīlas dzērieniem. Pameklējot internetā, paskatoties literatūru var atrast tik daudz mīlas dzērienu…

Ir jau tā, ka mīlas dzērienus jau nav jātaisa no mistiskām zālēm, vienkārši jāizmanto jau mums zināmie augi un pārtikas produkti. Tos izmantojot var kāpināt jutekliskumu un emocionalitāti. Līdz ar to, piedāvāto mīlas dzērienu sastāvdaļas mums visiem ir zināmas. Tajā pašā laikā var iepazīties arī ar afrodiziakiem. Kas tie tādi ir, kāpēc tie tiek lietoti un kā viņus var pasniegt.

Afrodiziaki (Informācija no Delfi sievietēm)

Afrodiziaki, kuru nosaukums cēlies no grieķu mīlas un skaistuma dievietes Afrodītes vārda, ir jebkāds ēdiens, viela, dzēriens vai smarža, kas tiek uzskatīts par seksuālās dziņas stimulējošu. Par afrodiziaku maģisko spēku izskanējuši daudz dažādu apgalvojumu, taču zinātniskās analīzes līdz šim parasti afrodiziaku brīnumainās īpašības nav apstiprinājušas.

Populārākie afrodiziaki ir: austeres (jauki slīdīgas), ķiploks un sīpols (stiprs aromāts); muskuss (vēl spēcīgāks aromāts); cidonijas (sulīgas); siers (proteīns), šokolāde, asparāgs, valrieksts, ciedru rieksti un vīnogas; spāņu muša (kaltēta); tīģera kauli (nav atļauti); degunradža rags (aizliegts ar likumu); šakāļa žults (kaut kā dīvaini); čūskas asinis (diezgan baisi); roņa penis (nu paldies!); brieža sēklinieki (uz redzēšanos!) brieža penis (mēs jau aizejam); absints (nu labi, vienu, bet ātri).

Kāpēc afrodiziaki tiek lietoti?

Tāpēc, ka mēs visi vēlamies būt labāki mīļākie, vai ne? Afrodiziaki it kā mazina cilvēkam piemītošās bažas par savu seksuālo potenci un prasmi. Šo līdzekļu lietošanas zinātniskais pamatojums var būt apšaubāms, taču iedvesmai ir liels spēks.

Izskaidrojums?

  • Visas šīs lietas izskatās mazliet pikantas. Atliek tikai paskatīties uz degunradža ragu, lai saprastu, kāpēc vīriešiem šķiet, ka tas varētu palielināt viņu potenci, savukārt austeres šķiet savā ziņā "sievišķīgas". Arī žeņšeņa sakne tiek uzskatīta par afrodiziaku. Turklāt nav nejaušība, ka ķīnieši šo populāro tautas medicīnas līdzekli dēvē par "vīrieša sakni".
  • Šie līdzekļi izraisa fiziskas reakcijas, kas tiek saistītas ar seksu. Ēdot, piemēram, čili piparu, kas arī ir labi zināms afrodiziaks, cilvēks izjūt karstumu un uzbudinājumu. Citi savukārt izvēlas kariju vai citas vircotas piedevas ēdienam.
  • Afrodiziaki satur vielas, kas veicina vitalitāti. Tādu vielu kā kalcija un fosfora papildinājums ēdienkartē, kurā šīs vielas līdz šim trūkst, var jūtami uzlabot cilvēka dzīvesprieku gan vertikāli, gan horizontāli. Austerēs esošais cinks, piemēram, veicina spermas veidošanos.
  • Tāpat kā Afrodīte sengrieķu mitoloģijā, arī afrodiziaki bieži vien nāk no jūras. Tāpēc seksualitātes veicināšanai ieteicami dažādas jūras gliemenes un mīkstmieši.

Kā pasniegt afrodiziakus

Pasniedz šīs vakariņas sveču gaismā kādam īpaši tuvam cilvēkam.

  • Uzkodas. Sēnes ar ķiploku sviesta mērcē. Ciedru riekstu zupa.
  • Galvenais ēdiens. Gaļas bumbiņas sēņu mērcē. Vircotas gliemenes ar ķiploku un safrānu.
  • Deserts. Biezpiena kūka. Šokolādes saldējums.
Pēc iepazīšanās ar afrodiziakiem, interesenti var iepazīties arī Elejas muižas leģendu un Dagmāras - grāfa Mēdema meitas - mīlas dzērienu.

Nostradama mīlas dzērienu receptes.

Vedējiem. Mīlas dzērienu receptes.

Mīlas dzērienu receptes.


Foto
Komentāri (2)  |  2013-03-18 10:50  |  Skatīts: 1913x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Kents* - 2019-06-11 02:02
Iesaku apskatīt 4 saules viesu namu Daugavas krastā.
Svētku vieta kāzām un citām svinībām Daugavas krastā. Svētku pils spēj uzturēt līdz 60 viesiem,
taču iespējams izīrēt arī banketu zāles mazākām kompānijām, iespēja iet pirtī un peldēties. Nodrošināta ēdināšana ar plašu ēdienkartes izvēli.
https://svetkupils.lv

kristapskent - 2019-06-11 02:11
https://svetkupils.lv


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ