Skats uz horizontu

Skats uz horizontu

 Latviski По русский In English

Alfeja Bromulta 100 gadu jubilejas izstāde


Virtuālās izstādes atklāšanas pasākumā RCB bija iespējams iepazīties ar viena no interesantākajiem māksliniekiem-gleznotājiem dzīvi un daiļradi. Alfeja Bromulta daiļrade ir bijusi ļoti radoša un bagāta. Iepazīstoties ar virtuālo izstādi, nevar nepamanīt, cik meistarīgi gleznotājs parādīja padomju laika noskaņojumu, bet tajā pašā laikā viņa darbi bija pietiekami reālistiski, lai tajos varētu atšķirt gan realitātes nianses, gan tā laika politiskās prasības.


Atsauksme no  Latvijas Valsts arhīva vietnes:

Godinot latviešu reālistiskās glezniecības izcilu pārstāvi Alfeju Bromultu simtajā dzimšanas dienā LNA Latvijas Valsts arhīvs ir sagatavojis virtuālo izstādi „Mākslinieks Alfejs Bromults. 1913-1991”. Izstāde veidota no Latvijas Valsts arhīva krājumā esošajiem oriģināldarbiem – gleznām, zīmējumiem, kā arī no dokumentiem un fotogrāfijām.
Virtuālā izstāde iepazīstina ar LVA dokumentu krājuma daudzveidību un piedāvā interesentiem ieskatu mākslinieka savdabīgajā personībā un daiļradē. 
Darba grupa: Aija Kalnciema, Ainars Mazvērsītis, Guntis Švītiņš no LNA Latvijas Valsts arhīva, Elza Ungure no Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes.


Izstāde

Virtuālās izstādes atklāšanas pasākums Rīgas Centrālajā bibliotēkā 2013.gada 24.aprīlī

Foto

Komentāri (0)  |  2013-05-01 00:11  |  Skatīts: 8365x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ